+38 (066) 090 29 79
Україна, м. Херсон
Показати меню

Політика конфідінційності

Політика конфіденційності


Використання ПЗ Liman передбачає повагу до конфіденційності особистої інформації, принципів відкритості в питаннях конфіденційності, а також надання вам контролю над вашою інформацією та даними, пов’язаними з використанням ПЗ Liman.


Визначення термінів, що використовуються в цьому документі, викладені в Умовах використання. У цій Політиці конфіденційності встановлюються умови обробки інформації, яка надається під час використання вами ПЗ Liman, та інших даних, що збираються. Будь ласка, уважно прочитайте цю Політику конфіденційності перед використанням ПЗ Liman. Якщо ви хочете створити обліковий запис, вам потрібно прийняти Умови використання та Політику конфіденційності, а також інші документи та рекомендації від ПЗ Liman, які посилаються на ці документи. Не використовуйте ПЗ Liman, якщо ви не готові прийняти Умови використання та цю Політику конфіденційності. Приймаючи умови цієї Політики конфіденційності, ви даєте згоду на збір і обробку певної інформації про вас для цілей, описаних нижче. Достовірність отриманих (зібраних) даних про осіб, які використовують ПЗ Liman, не перевіряється. Цю Політику конфіденційності було оновлено 20 травня 2019 р.


Збір інформації


 Якщо ви є Користувачем, збір даних відбувається: під час реєстрації на Сайті; коли Ви завантажуєте додаток; коли ви робите покупку в одному з Торгових місць ПЗ Liman і надаєте йому/їй свою адресу електронної пошти, щоб зареєструвати Вас як користувача ПЗ Liman, тим самим погоджуючись із Умовами використання та цією Політикою конфіденційності. Якщо ви є продавцем, інформація збирається під час реєстрації облікового запису продавця.


Яку інформацію збирає ПЗ Liman?


Особиста інформація, надана вами: персональна інформація - це інформація, яку ви добровільно надаєте. Це може бути така інформація, як ваше ім’я, псевдонім, адреса електронної пошти, номер телефону, дата народження, місцезнаходження, інформація про використання вами Послуг та інша інформація, указана вами в обліковому записі ПЗ Liman. Надана вами інформація дозволяє вам, зокрема, налаштувати обліковий запис продавця або користувача, який можна використовувати для подальшої взаємодії продавця та користувача через ПЗ Liman. Обліковий запис ПЗ Liman, пов’язаний із вашою електронною поштою. Надана Вами інформація може використовуватися ПЗ Liman для оцінки та покращення якості та ефективності послуг. Якщо інше не зазначено в цій Політиці конфіденційності, ПЗ Liman використовує цю інформацію разом із особистою інформацією. Це дозволяє проаналізувати, як хтось використовує ПЗ Liman. Інформація, отримана від третіх осіб: ПЗ Liman може отримувати та зберігати інформацію про вас від третіх сторін, які так чи інакше взаємодіють із ПЗ Liman:


а) коли ви використовуєте сторонні додатки та інші сторонні сервіси для взаємодії з ПЗ Liman. Таким чином, деякі програми та служби, які ви використовуєте на свій розсуд, можуть передавати інформацію про вас. Щоб дізнатися, яку саме інформацію передають такі програми та служби, прочитайте їхню політику конфіденційності. Ми також можемо фіксувати тему та вміст вхідних електронних листів, що загалом допомагає краще зрозуміти ваші потреби та покращити якість послуг;


б) при залученні третіх осіб для виконання певних завдань, пов’язаних з наданням Послуг (наприклад, надсилання повідомлень).


Яка інформація збирається?


 ПЗ Liman незапитуєтанезбираєбудь-якіперсональнідані, щостосуютьсяВасабобудь-якоїтретьоїсторони, включаючиімя, копіюдокументів, щопосвідчуютьособу, таідентифікаційнийномер. Будь-які персональні дані, надані вами в односторонньому порядку, будуть видалені з ПЗ Liman. ПЗ Liman не займається зберіганням, обробкою та передачею ваших персональних даних.


Як обробляються персональні дані?


Ви погоджуєтеся та погоджуєтеся з тим, що Продавці та, можливо, інші користувачі ПЗ Liman можуть мати доступ до ваших даних.